نظرات مسئولین و کارشناسان محترم سازمان‌ها و خریداران محصولات شرکت هوش کاوان

 ۱۳۹۵/۲/۳۰
 تعداد بازدید: ۱۳۳۸

نظرات مختلف مسئولین و کارشناسان محترم خریداران محصولات شرکت هوش کاوان

جناب آقای یعقوبی کارشناس محترم بهره‌وری شرکت آب منطقه ای خراسان رضوی:

 

سیستم کنترل تردد ارباب رجوع (پیشواز) قابلیت‌های خوبی دارد از جمله: تکریم واقعی ارباب رجوع، گزارش گیری سریع، داده کاوی و دریافت ضعف‌ها و نقاط قوت سیستم کاری، مستند شدن نظرات ارباب رجوعجناب آقای مهندس راستگو مسئول فنی زندان مرکزی مشهد:

 

سیستم کنترل تردد ارباب رجوع (پیشواز) نرم افزار بسیار کار آمدی می‌باشد و مدیریت بر ارباب رجوع را بسیار عالی کرده و سرعت و دقت را بالا برده است. همچنین با استفاده از این سیستم مدیریت بهتر صرفه جویی در زمان و گزارش گیری عالی را تاکنون داشته‌ایم.


 

ریاست محترم حراست استانداری خراسان رضوی:

 

سیستم کنترل تردد ارباب رجوع (پیشواز) و سیستم هوشمند تردد خودرویی (پلاک خوان هوشمند) سامانه کارآمدی در این واحد بوده است.


 

جناب آقای مهندس زعیمی ریاست محترم فناوری اطلاعات پایانه مسافربری شهرداری مشهد:

 

با گذشت 2 سال از نصب سیستم‌های شمارش افراد، تشخیص چهره و سیستم پلاک خوان توانسته‌ایم خدمات شایسته‌ای را به زائرین ارائه دهیم.


 

فرمانده پشتیبانی سپاه امام رضا(ع):

 

سیستم کنترل تردد مراجعین (پیشواز) تاکنون و پس از گذشت 4 سال از نصب آن مشکلات ناشی از سوءاستفاده‌های امنیتی و مجوزهای دستی را به شدت کاهش داده است.


 

جناب آقای قربانی، ریاست محترم امور اداری و منابع انسانی سازمان ارتباطات و فناوری اطلاعات شهرداری مشهد:

 

خدمات شرکت در ارائه نرم افزار مطابق با نیاز مشتری بسیار خوب بوده و سخت افزار و کیفیت اجناس بکار رفته در سیستم کنترل تردد ارباب رجوع نیز خوب می‌باشد.

همچنین ایشان همکاری کارکنان شرکت با کارشناسان محترم سازمان و میزان رضایتمندی از شرکت را عالی ارزیابی نموده‌اند.